קורס השקעות נדל"ן מהבית

ברוכים הבאים לקורס השקעות הנדל"ן האינטרנטי שלנו.

קורס מקיף מעולם הנדל"ן הכולל 30 שיעורים מעשיים, אשר באמצעותם תלמדו להשקיע בנדל"ן מתוך הבנה ועם ביטחון.

קורס השקעות נדל"ן מהבית – נקודות מרכזיות:

קורס השקעות נדל"ן מהבית יוביל אתכם לעצמאות כלכלית באמצעות השקעה בנדל"ן

מדובר על תהליך מסודר, עם יעדים ותוכנית ברורה שניתנת ללמידה. בהתחלה לומדים דרך המחשב והסמארטפון את בסיס הידע, לאחר מכן מגדירים לוחות זמנים לעבודת השטח ובסוף מתמקדים בדירה אחת ורוכשים אותה.

איך קורס השקעות נדל"ן מהבית יוביל אתכם לעסקת נדל"ן?

כאשר תמיר חיפש קורס נדל"ן, היה ברור לו שהוא רוצה להגיע לחופש כלכלי, כלומר שיהיה לו מספיק כסף לאחר שיפרוש מעבודתו. תמיר הוא גרוש בן 42, עם שני ילדים ועבודה מסודרת כשכיר בתחום המדפסות הביתיות. לאחר גירושיו, מתמורת מכירת הדירה המשותפת ובניכוי הסכום לסילוק המשכנתא, הוא נותר עם 720,000 ₪ ביד. תמיר חישב מה יהיה גובה סך התשלומים שיקבל מהפנסיה וביטוח לאומי בעתיד והבין שיהיה חסר לו סכום של כ 4,000 ₪ בחודש כדי לחיות בכבוד עד סוף ימיו.

 

תמיר נרשם לקורס השקעות נדל"ן מהבית עם מטרה ברורה של לרכוש דירה למען עתידו הכלכלי. הוא תכנן לרכוש דירת השקעה בסכום של כ 1,400,000 ₪, אשר תייצר לו הכנסה חודשית מדמי שכירות סביב 4,000 ₪ בחודש. המטרה של תמיר היתה לשלם משכנתא מקסימום עד גיל 67 ולאחר מכן להנות מכל ההכנסות מהשכרת הדירה ישר לכיסו. מה שהיה חשוב לתמיר זה שהנכס יהיה באזור שתמיד יהיה שם ביקוש לשכירות. בקורס הנדל"ן תמיר למד שעליו לחפש דירה באזור עם תחבורה נוחה ועם אפשרויות תעסוקה. תמיר לא חיפש דירה באזור סטודנטיאלי. הוא חיפש דירה להשכרה למשפחות, משתי סיבות: שני בני זוג עובדים שגם ירצו לגור בדירה מספר שנים ברציפות.

 

עצמאות כלכלית היתה חשובה לתמיר, מכיוון שהוא ראה את הקושי הכלכלי בו חיים הוריו. לאביו היה עסק עצמאי שקרס. מאז הוריו של תמיר חיו בקשיים כלכליים, לכן לתמיר היה חשוב לתכנן מראש את צעדיו, עם ראייה לטווח מאוד ארוך. לימודי השקעות נדל"ן עזרו לתמיר להבין איך לחשוב נדל"ן, איך לנתח נכון את הנתונים שיש בלוחות האינטרנט ואיך לבצע חקר שוק שיוביל אותו לעסקה עם ביטחון.

תמיר בחר בקורס נדל"ן אונליין, מכיוון שהיה חשוב לו ללמוד בשקט מהבית בשעות שנוחות לו. בסופי שבוע כשהילדים לא היו איתו, תמיר היה יושב כמה שעות בכל יום ומתרכז בשיעורי קורס הנדל"ן.

חופש כלכלי באמצעות קורס השקעות נדל"ן מהבית

עד שתמיר נרשם לקורס השקעות נדל"ן מהבית, הוא היה שומע משני חבריו הקרובים על הדאגות הכלכליות העתידיות שלהם – כמו הדאגות שהיו גם לו. שלושתם הבינו שיוקר המחיה הגבוה ותוחלת החיים הארוכה, עלולים להוביל לעוני בזקנה למי שלא ידאג מראש לעתידו הפיננסי.

תמיר חיפש לימודי השקעות נדל"ן אשר יסבירו לו בצורה מסודרת את כל מה שצריך לדעת כדי להשקיע בנדל"ן. לתמיר היה חשוב שהקורס יהיה דיגיטלי ובמחיר סביר. תמיר חיפש קורס שיש בו תוכן מקיף עם הרבה נושאים, מכיוון שהוא רצה לדעת כמה שיותר לפני שיבצע עסקה כל כך חשובה.

 

תמיר בחר בקורס השקעות נדל"ן אונליין מהבית אשר כלל כפול שיעורים ונושאי לימוד מאשר הציעו המתחרים, במחיר שהיה נמוך משמעותית מהמתחרים. תמיר קיבל תמורה רבה עבור כספו ומצא בקורס ערך רב מבחינת היקף הנושאים שהיו בו. בקורס הנדל"ן שתמיר בחר הוא קיבל הסברים ממוקדים לגבי דרכי מימון העסקה, סוגי העסקאות בנדל"ן, בחירת אזורי השקעה, הבנת שוק השכירות, פוטנציאל להתחדשות עירונית ועוד נושאים מגוונים רבים.

לאן קורס השקעות נדל"ן מהבית יוביל אתכם?

תמיר בנה באמצעות קורס ההשקעות נדל"ן מהבית תוכנית פעולה מדויקת והבין את כל שלבי עסקת הנדל"ן שעליו לבצע. ההדרכה שקיבל בלימודי הנדל"ן הובילה את תמיר לתכנן נכון את כל הצעדים שבדרך, החל מניתוח המידע שיש בלוח יד 2, דרך חישוב כל העלויות לאורך העסקה ועד ליכולת לחשב איזה מחיר להציע למוכרים השונים במהלך המו"מ. תמיר למד בקורס הנדל"ן איך מעריכים שווי של דירות, איזה גורמים משפיעים על מחירי הדירות וכיצד להסתכל קדימה על שוק הנדל"ן בטווח הארוך.

 

באחת הפעמים שתמיר היה בשטח, מתווך כמעט "ופיתה" אותו לחתום על זיכרון דברים לגבי "דירת מציאה". אולם, תמיר לא חתם מכיוון שזכר מקורס הנדל"ן שלא לעשות זאת. בדיעבד זה הציל את תמיר מהפסד של עשרות אלפי שקלים ועיכובים ארוכים, מכיוון שבאותה דירה היתה בעיה של חריגת בנייה. במקרה הזה למתווך היתה בלעדיות לתקופה מוגבלת והוא חשש שלא ימצא קונה ושכל הזמן והפרסום שהשקיע ילכו לאיבוד.

 

בקורס ההשקעות בנדל"ן מהבית תמיר קיבל צ'קליסט של הפעולות לביצוע. בצורה זאת הוא לא הלך לאיבוד ועבד בצורה שיטתית. קורס הנדל"ן בנה סדר לתמיר, כך שהוא פעל צעד אחר צעד לקראת המטרה שלו – רכישת דירה להשקעה אשר תהווה רובד נוסף למימון עלויות המחיה בזקנתו.

לאורך תהליך חיפוש הדירה, תמיר נזכר בנושאי הקורס בכל שלב ושלב. בכל פעם שהוא הרגיש "תקוע" הוא חזר לחומר הלימוד בקורס לקבל עצה או חיזוק לפעולותיו. לימודי ההשקעות בנדל"ן גרמו לו להבין כיצד להיעזר בלוח יד 2 לטובתו, כיצד לבחור אזורי השקעה ראויים, איך לחשב נכון את התשואה מההשכרה ואיך לנהל מו"מ חכם שמצד אחד לא יגרום לו לאבד את העסקה ושמצד שני יאפשר לו לבצע עסקה טובה.

כיצד קורס השקעות נדל"ן מהבית יסייע לכם?

בתחום של השקעות בנדל"ן חייבים לצאת לדרך עם כלי חשיבה מתאימים, על מנת למנוע טעויות שיעלו הרבה כסף ועוגמת נפש. אחד הדברים המעניינים שהיו בקורס שתמיר בחר, זה שהקורס לא היה בנוי ממספר קטן של שיעורים ארוכים אלא ממספר רב של שיעורים יותר קצרים. בנוסף, בכל שיעור היו "מעורבבים" מספר נושאים, על מנת להכשיר את התלמידים להיות מוכנים לרגע האמת בשטח. ברגע האמת אתם צריכים להיכנס לדירה למספר דקות ולהסיק לגביה מסקנות ממספר זוויות ראייה. כל התובנות של קורס הנדל"ן מתנקזות לרגע הזה. כל החומר המעורבב מסתדר אצלכם במוח ומאפשר לכם לבצע ניתוח מהיר ומדויק של הנכס.

 

בסיום התהליך תמיר רכש דירת 3.5 חדרים בשכונה של משפחות צעירות. הוא השכיר את הדירה לזוג עם תינוק, אשר חיפש לשכור דירה לטווח של לפחות 4 שנים עם אופציה להארכת התקופה. הורי האישה גרו באותה עיר והיה חשוב לה להרגיש יציבות באותה הדירה למספר שנים. לשוכרים לא היה הון עצמי לרכישת דירה משלהם, לכן הם תכננו מגורים בשכירות עד לבניית הון עצמי בהדרגתיות. כיום תמיר מקבל דמי שכירות של 4,100 ₪ בחודש המשקפים תשואה שנתית של כ 3.5%. האזור בו ממוקמת הדירה נמצא במעגל השלישי של תל אביב וייהנה בעתיד מנגישות רכבת המטרו. מבחינת הראייה לטווח ארוך זה מתאים לתמיר, מכיוון שאין לו כוונה למכור את דירת ההשקעה שלו.

 

מאגר מאמרי נדל"ן בחינם

האם מחירי הדירות ימשיכו לעלות?

האם מחירי הדירות ימשיכו לעלות?   משקיעי נדל"ן מביטים על עליות המחירים בשוק המגורים בשנים האחרונות ושואלים את עצמם האם מחירי הדירות ימשיכו לעלות. משקיעי

קרא עוד »
מאגר מאמרי נדל"ן בחינם

למה לקנות דירת השקעה בישראל?

למה לקנות דירת השקעה בישראל? בכל יום אנשים שואלים את עצמם למה לקנות דירת השקעה בישראל, בהתחשב בכך שמחירי הדירות נחשבים "לגבוהים". אנחנו אוהבים עובדות

קרא עוד »
מאגר מאמרי נדל"ן בחינם

איפה לקנות דירה להשקעה ב 2021?

איפה לקנות דירה להשקעה ב 2021?   משקיעים רבים שואלים את עצמם איפה לקנות דירה להשקעה ב 2021. יש בארץ עשרות מקומות בהם משקיעים קונים

קרא עוד »
מאגר מאמרי נדל"ן בחינם

האם כדאי לקנות דירה בלוד?

כיום עדיין ניתן למצוא במרכז הארץ דירות במחיר שמתחת ל 1,000,000 ₪. משקיעים רבים מתלבטים האם כדאי לקנות דירה בלוד? הבעיה היא שהם לא מכירים

קרא עוד »

נושאי הלימוד בשיעורי הקורס

לחצו על מספר השיעור לקריאה על נושאי השיעור:

✓ 30 שיעורים פרקטיים הניתנים להדפסה

✓ מנוי למאות סרטונים מרחבי הארץ

✓ גישה לעשרות מאמרים מעולם הנדל"ן

✓ חוברת השקעות נדל"ן לשטח

מה אומרים עלינו👇

מיכל סינגר
מיכל סינגר
קרא עוד
חבילת נדל"ן מועילה ופרקטית, ממליצה לכל אחד שמעוניין ללמוד את הבסיס של עולם הנדל"ן במחיר הוגן 👌🏆🥇
נטע מנגיסטו
נטע מנגיסטו
קרא עוד
קורס מועלי פרקטי, ממליצה לכול אחד שמעוניין ללמוד את עולם הנדל"ן 👌👌
יפעת שרון
יפעת שרון
קרא עוד
הקורס מלמד ועוזר ונתן לי ידע רב בתחום הנדלן. הכל מוסבר בצורה ברורה ועניינית. ממליצה מאד.
סיון כחלון
סיון כחלון
קרא עוד
הקורס ברמה גבוהה ליווי אישי ומקסים ממליצה בחום!
סתיו בירון
סתיו בירון
קרא עוד
שירות מקצועי ויחס אישי וצמוד!🙌🏻🙌🏻
לב אברמוב
לב אברמוב
קרא עוד
רכשתי את החבילה בהמלצת חבר.אחלה תוכן,עינייני ושימושי למשקיע כמוני בתחילת דרכי.
רוני קבליס
רוני קבליס
קרא עוד
מקצועיות אמינות רצינות זה סוד העניין יישר כח🙏🙏🙏
הקודם
הבא