קורס השקעות נדל"ן

עולם הנדל"ן תמיד משך אתכם אבל לא ידעתם כיצד להתחיל?

איך להיכנס לעולם הנדל"ן?

קורס השקעות נדל"ן ילמד אתכם כיצד להיכנס בדלת עולם הנדל"ן, באמצעות הסודות והחוקים של שפת הנדל"ן המעשית.

ברגע שתצאו לשטח ותיכנסו לבניינים לבחון דירות למכירה, תרגישו איך האדרנלין זורם בעורקיכם בזמן שאתם מיישמים את הידע שלמדתם בקורס הנדל"ן אונליין באמצעות המחשב והסלולר.

 

מה תקבלו בקורס השקעות נדל"ן?

קורס השקעות נדל"ן דיגיטלי איכותי יעניק לכם חופש כלכלי ויסביר לכם איך ללכת עם ביטחון והבנה אל היעד של רכישת דירה להשקעה. קורס נדל"ן אונליין מקיף יכלול בתוכו גם שיעורי קורס, גם סרטונים ממקומות רבים בארץ וגם מאמרים עניינים ועדכניים.

הקורס בנוי מ-30 שיעורים פרקטיים הכוללים סרטונים וחומר כתוב להדפסה

מה מיוחד בקורס שלנו?

על מנת להשקיע בנדל"ן בבטחון צריך לשלוט במספר נושאים שונים במקביל

הקורס משלב מגוון כלי חשיבה והיבטים מעשיים בכל שיעור,
לצורך ניתוח ממוקד, מהיר ומדויק של כדאיות רכישת הנכס. מטרת הקורס להעניק לכם הבנה וביטחון לבצע עסקה מוצלחת.

דאגנו "לערבב" מספר נושאים בכל שיעור, המועברים אליכם בדרך אישית ואנושית, על מנת להכשיר אתכם ולהעניק לכם כלים לביצוע עסקת נדל"ן ראויה.

 

המטרה של קורס השקעות נדל"ן

כאמור, המטרה המרכזית של קורס השקעות נדל"ן היא להעניק לכם ידע אשר ייתן לכם ביטחון לצאת לשטח מתוך הבנה ממוקדת של מה זה נדל"ן. זאת הסיבה שעידו בן ה 46 בחר בקורס הנדל"ן המקיף שכלל בנוסף לשיעורי הקורס גם סרטונים מרחבי הארץ ומאמרים מקוריים בנושאי נדל"ן להשקעה. בלימודי השקעות בנדל"ן תבינו היכן לחפש דירות השקעה, כיצד לסנן דירות פחות טובות ואיך לבחור בצורה עניינית את הדירה האחת שאותה תרכשו. עידו רצה עצמאות כלכלית ורכש את ההבנה באמצעות לימודי השקעות נדל"ן.

קורס נדל"ן אינטרנטי יסביר לכם על ההבדל שבין עסקת ערך לעסקת תשואה. יש משקיעי נדל"ן שמחפשים השקעות נדל"ן שיתנו להם עליית ערך גבוהה יותר לאורך השנים, גם אם התשואה על דמי השכירות נמוכה יחסית. לעומתם יש משקיעי נדל"ן שמעדיפים 5% תשואה על דמי השכירות, על מנת להחזיר מהר יותר את המשכנתא. אזורי השקעה שונים יתנו למשקיעים תשואות שונות ועליות ערך שונות.

 

בקורס השקעות נדל"ן אונליין תלמדו הכל באמצעות המחשב והסלולר, במקום ובזמן הנוחים לכם. לא תצטרכו לחפש חנייה ולשבת בכיתת לימוד 3 שעות בסוף יום עבודה ארוך. יהיה לכם נוח לחזור על החומר שוב ושוב מתי שתרצו. פשוט תיכנסו עם הסיסמה האישית שלכם לאתר וקורס הנדל"ן הדיגיטלי יהיה תמיד זמין לכם.

נושאי הלימוד בשיעורי הקורס

לחצו על מספר השיעור לקריאה על נושאי השיעור:

עוד תוכן איכותי ומועיל מחכה לכם בשיעורי הבונוס

החיים של הרבה משקיעים משתנים לאחר שהם לומדים בקורס השקעות נדל"ן. לפני הקורס לרוב המשקיעים המתחילים יש חששות וחוסר ביטחון, אולם לאחר סיום קורס הנדל"ן רובם משנים את דעתם על עצמם. פתאום הם מרגישים כוחות ואנרגיות שלא היו להם קודם. הם מבינים שהלוואה ומשכנתא זה מנוף מדהים להתקדם בחיים באמצעות השקעות נדל"ן חכמות.

 

בקורס נדל"ן אונליין תלמדו את הפרמטרים המרכזיים שחובה לקחת בחשבון בתהליך ביצוע עסקת נדל"ן, את הקריטריונים החשובים בעת לקיחת משכנתא וכיצד לבצע ניתוח נכון של חישובי תשואה ורווח בעסקאות נדל"ן.

כאשר עידו נרשם לקורס הנדל"ן הדיגיטלי, היה חשוב לו ללמוד איך להיעזר באינטרנט בעת ביצוע חקר שוק ואיך לבנות תוכנית עסקית לעסקה נדל"נית רווחית.

 

עידו בחר בלימודי השקעות נדל"ן שהיו בצורת קורס נדל"ן הבנוי מטקסטים כתובים בשילוב סרטוני וידאו קצרים בכל שיעור. עידו לא רצה שיעורים ארוכים מצולמים. הסיבה שהוא רצה קורס כתוב היא שיוכל להדפיס את תכני הקורס ולרשום לעצמו הערות על מנת להיעזר בהן בשטח. הקורס צייד את עידו גם בצ'ק ליסט מסודר של כל שלבי העבודה שעליו לבצע.

 

קורס השקעות נדל"ן איכותי יהיה בנוי בצורה כזאת שיעניק לכם למידה מתמשכת, כך שמשיעור לשיעור תשפרו את הבנתכם ותהיו יותר מקצועיים. כאשר עידו נרשם לקורס הנדל"ן הדיגיטלי הוא ידע שהוא רוצה להשקיע בנדל"ן, אך לא היה נעול במוחו אם ללכת על רכישה למטרת השכרה לטווח בינוני-ארוך או למטרת עסקת אקזיט קצרה. לאחר שהשלים את כל חומר קורס הנדל"ן ולאחר שצפה בסרטונים וקרא את המאמרים שהקורס נתן לו כבונוס, עידו יצא לשטח.

 

רק לאחר חודשיים בשטח עידו קיבל החלטה ללכת על עסקת אקזיט, מכיוון שנתקל בדירה שלפי הבנתו מלימודי ההשקעות בנדל"ן היתה מתאימה לשיפוץ ומכירה מהירה ברווח. המטרה של עידו היתה לשפץ, להשכיר ולמכור למשקיע שמחפש תשואה מנכס מניב עם שוכרים בתוכו.

בעזרת התוכן של קורס ההשקעות בנדל"ן, עידו רכש דירת 86 מ"ר ישנה בסמוך למוסד להשכלה גבוהה. הוא שילם סכום של 820,000 ₪ עבור הדירה שהיתה במצב פיזי גרוע והשקיע בהוצאות הנלוות ובעיקר בשיפוץ עוד סכום מכובד של 180,000 ₪. יחד הוא הוציא סך של 1,000,000 ₪. עידו למד איך לגייס כסף לעסקה מהירה, שלא בדרך של משכנתא לשנים רבות. חלק מהסכום הוא הביא מחסכונות שלו, חלק כהלוואה מהוריו, חלק כהלוואה מקרן השתלמות שלו וחלק כהלוואת בלון. את קרן הלוואת הבלון הוא החזיר בתשלום אחד מיד לאחר קבלת התשלום הראשון במכירת הדירה.

 

המטרה של עידו היתה להתאים את השיפוץ לשני קהלים: בשלב הראשון לקהל השוכרים. בשלב השני לקהל הרוכשים. עידו הפך את הדירה לדירת שותפים, כאשר בכל חדר יש מקלחון, כיור ואסלה. בעזרת תכנון חכם עידו יצר 4 חדרי שינה ועוד אזור ציבורי שכלל מטבחון ופינת ישיבה. בתום 3 חודשי שיפוץ הדירה הושכרה ל 4 סטודנטים, כאשר כל סטודנט שילם 1,100 ₪.

עידו הבין מלימודי ההשקעות בנדל"ן שעליו לתכנן מראש את העסקה כך שתתאים לרוכשים מסוימים, כלומר למשקיעים אשר מחפשים דירה מניבה באזור סטודנטיאלי. במקרה הזה הדירה הניבה דמי שכירות של 4,400 ₪ בחודש. עידו פרסם את הדירה למכירה לפי תשואה של 4.5% בשנה, כלומר במחיר של 1,170,000 ₪.

 

במסגרת קורס הנדל"ן באונליין עידו הוכשר לנהל מו"מ ענייני, כך שבסופו של דבר הוא סגר עסקה עם קונה רציני במחיר של 1,140,000 ₪. בניכוי מס השבח בגובה 25% מהרווח, עידו הרוויח סכום מכובד תוך מספר חודשים. שלא תחשבו שהכסף היה קל. עידו השקיע הרבה זמן ואנרגיות באיתור הדירה, בפיקוח על השיפוץ ובמכירה שלה. הוא לקח בחשבון שמחכה לו תהליך, שמצד אחד יגבה ממנו השקעה כספית ונפשית ומצד שני יעניק לו סיפוק ורווח מכובד תוך מספר חודשים. גם גיוס הכספים להשקעה לא היה פשוט ודרש מעידו ריצות ובדיקות של תנאי הלוואות וחתימה על מסמכים. בדיעבד עידו הרוויח בגדול על הריביות האפסיות ששילם על אותן הלוואות. עידו אהב את התהליך ולמד הרבה על תחום הנדל"ן.

 

כפי שלמד בקורס הנדל"ן האינטרנטי, עידו הבין שהוא חייב לחפש דירה מתחת למחיר השוק, לכן הוא ראה באינטנסיביות 16 דירות לפני שרכש את הדירה שרכש. לאחר סינון הדירות, עידו ניהל במקביל מו"מ עם שני מוכרים – אחד שנקלע למצוקה כלכלית ואחד שרצה למכור על מנת לקנות לעצמו דירת מגורים.

 

בסופו של דבר, הדירה שאותה רכש עידו היתה של משקיע אשר נקלע לקשיים כלכליים בעסק שלו ושהיה חייב למכור אותה. הדירה היתה ריקה במשך מספר חודשים, מכיוון שהיתה בעיה בצנרת המים שלה והשוכרים ששכרו את הדירה עזבו אותה מהסיבה הזאת. לאותו בעל דירה לא היתה אפשרות כלכלית לקחת הלוואה ולשפץ את הדירה, היות והוא היה בבעיה כלכלית עם העסק שלו והבנק לא היה מוכן לשחרר לו עוד כספים. עידו הבין את המצב והצליח לרכוש את הדירה בהנחה של עשרות אלפי שקלים ביחס למחיר השוק הריאלי שלה. כפי שלמד בקורס הנדל"ן הדיגיטלי, עידו הציע למוכר עסקה מהירה ואכן חוזה הרכישה ביניהם נחתם תוך מספר ימים מהיום שהם לחצו ידיים.

 

✓ 30 שיעורים פרקטיים הניתנים להדפסה

✓ גישה לעשרות מאמרים מעולם הנדל"ן

✓ מנוי למאות סרטונים מרחבי הארץ

✓ חוברת השקעות נדל"ן לשטח