קורס השקעות נדל"ן אונליין

ברוכים הבאים לקורס השקעות הנדל"ן האינטרנטי שלנו.

קורס מקיף מעולם הנדל"ן הכולל 30 שיעורים מעשיים, אשר באמצעותם תלמדו להשקיע בנדל"ן מתוך הבנה ועם ביטחון.

מה אומרים עלינו👇

מיכל סינגר
מיכל סינגר
קרא עוד
חבילת נדל"ן מועילה ופרקטית, ממליצה לכל אחד שמעוניין ללמוד את הבסיס של עולם הנדל"ן במחיר הוגן 👌🏆🥇
נטע מנגיסטו
נטע מנגיסטו
קרא עוד
קורס מועלי פרקטי, ממליצה לכול אחד שמעוניין ללמוד את עולם הנדל"ן 👌👌
יפעת שרון
יפעת שרון
קרא עוד
הקורס מלמד ועוזר ונתן לי ידע רב בתחום הנדלן. הכל מוסבר בצורה ברורה ועניינית. ממליצה מאד.
סיון כחלון
סיון כחלון
קרא עוד
הקורס ברמה גבוהה ליווי אישי ומקסים ממליצה בחום!
סתיו בירון
סתיו בירון
קרא עוד
שירות מקצועי ויחס אישי וצמוד!🙌🏻🙌🏻
לב אברמוב
לב אברמוב
קרא עוד
רכשתי את החבילה בהמלצת חבר.אחלה תוכן,עינייני ושימושי למשקיע כמוני בתחילת דרכי.
רוני קבליס
רוני קבליס
קרא עוד
מקצועיות אמינות רצינות זה סוד העניין יישר כח🙏🙏🙏
הקודם
הבא

קורס השקעות נדל"ן אונליין

קורס השקעות נדל"ן אונליין הוא קורס נדל"ן אינטרנטי אשר זמין לכם במחשב או בסלולר בזמן ובמקום הנוחים לכם. אתם לא צריכים להגיע בלחץ של הפקקים לכיתת לימוד ולחפש חנייה בתשלום.

הסתיים העידן הישן שבו הייתם צריכים לשבת שלוש שעות ולשמוע בדיחות קרש באיזה אולם, עם כמה עוגיות על השולחן במסדרון. ברוכים הבאים לעידן קורס הנדל"ן הדיגיטלי, בו אתם קובעים מתי והיכן תלמדו בקצב שלכם.

קורס השקעות נדל"ן

קורס השקעות נדל"ן אונליין – מה לומדים?

חני בת ה 31 חיפשה בגוגל "לימודי השקעות נדל"ן" ומצאה קורס השקעות נדל"ן אונליין שמצא חן בעיניה, בשל תוכנו הרב ובשל מחירו הנגיש. חני שילמה דרך האתר בתשלום מאובטח עם כרטיס האשראי שלה, קיבלה למייל שלה סיסמה והחלה ללמוד את התוכן הרב שהקורס הציע לה. לאחר השיעור ה 15 חני התחילה להבין איך לחשוב נדל"ן. לאחר השיעור ה 20 של קורס הנדל"ן חני החלה לקבל ביטחון בזכות כל הידע שצברה ולאחר השיעור ה 30 של הקורס היא יצאה לשטח עם יכולת ניתוח רבה של מה שרואות עיניה. קורס הנדל"ן הדיגיטלי העניק לחני הבנה של עשרות נושאי לימוד ונתן לה כלי חשיבה נדל"ניים מהרבה זוויות. חני חיפשה קורס נדל"ן ממוקד יעיל ופרקטי וזה בדיוק מה שהיא קיבלה.

לפני שחני נרשמה לקורס הנדל"ן, היא שאלה את עצמה איפה למצוא דירה להשקעה בישראל מכיוון שהיא הלכה לאיבוד ברשת. היא חיפשה מקום אחד אשר ירכז עבורה, תמורת סכום סמלי, את כל המידע הנדרש. לוחות האינטרנט סתם בלבלו אותה. כל מתווך שאיתו דיברה בטלפון משך לכיוון שלו. בכל פעם שהיא הגיעה לסיור בעיר מסוימת, המתווכים המקומיים הסבירו לה למה לא כדאי לה לקנות בעיר אחרת. לאחר שחני נרשמה ללימודי השקעות נדל"ן מסודרים, היא הבינה באמצעות הקורס מה לעשות בדיוק, לאן לנסוע לחפש ובאיזה סוגי נכסים להתמקד וזה החדיר בחני ביטחון.

איך קורס השקעות נדל"ן אונליין יוביל אתכם לעסקת נדל"ן?

קורס השקעות נדל"ן אונליין הוא קורס נדל"ן אשר בא להכשיר משקיעי נדל"ן מתחילים לבצע עסקת נדל"ן מוצלחת. לאחר פטירת סבתה ויחד עם חסכונותיה, לחני היה תקציב של 360,000 ₪ הון עצמי. תוך כדי לימודי הנדל"ן חני הבינה איך לחשב את העלויות הנלוות של העסקה, כמו מס רכישה, שיפוץ, יועצים וגם את המונח הערכת חסר של שמאי. חני בדקה איזו משכנתא היא תוכל לקבל וידעה מה טווח מחירי הדירות שהיא צריכה לחפש.

אחד הדברים שחני למדה בקורס הנדל"ן זה איך לנהל מו"מ לגבי דירה להשקעה. חני באה מתחום הפרסום ומעולם לא רכשה דירה קודם לכן. זה היה עולם שונה עבורה ולכן לימודי ההשקעות בנדל"ן העניקו לה את הידע שהיה חסר לה גם בנושא הזה. כאשר חני יצאה לשטח היא בדקה מספר דירות בשתי ערים ולאחר מכן התמקדה בעיר אחת. באותה עיר חני בדקה מספר דירות בשתי שכונות ולאחר מכן התמקדה בשכונה אחת. בתוך אותה שכונה חני ראתה מספר דירות בשלושה רחובות ולאחר מכן התמקדה ברחוב אחד. ככל שחני היתה יותר ממוקדת, כך היא הכירה טוב יותר את האזור, הן מצד שוק השכירות והן מצד שוק הקנייה. חני קיבלה ביטחון והכירה את כל הדירות למכירה שהיו באזור הזה, גם דירות מפרסום פרטי של המוכרים עצמם וגם דירות מפרסום של מתווכים.

בקורס הנדל"ן חני למדה על אזורי ההשקעה השונים בארץ ועל סוגי הנכסים שהיא צריכה לאתר. מטרת קורס ההשקעות בנדל"ן היא גם לקצר עבורכם את הזמן מהרגע שאתם שוקלים לרכוש דירה ועד הרגע שתחתמו על חוזה הקנייה של דירת ההשקעה שלכם. קורס הנדל"ן מסביר לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת על מנת שלא ליפול לטעויות שעלולות לקרות בדרך. כאשר חני נפגשה עם מוכרי דירות ועם מתווכים, היה לה מספיק ביטחון לדעת מתי הם מגזימים ומתי הם בכלל משקרים, כדי למכור. ככל שחני הראתה יותר ידע, כך מתווכי הנדל"ן סיפרו לה פחות "סיפורים".

קורס השקעות נדל"ן אונליין יוביל אתכם לבצע חקר שוק מלא ונכון, הן בשוק הדירות למכירה והן בשוק הדירות להשכרה. כאשר חני היתה מגיעה לראות דירות פוטנציאליות לקנייה בעיר מסוימת, היא היתה מבצעת חקר שוק גם בשוק הדירות בשכירות. חני ידעה שבדרך זאת לא יהיו לה הפתעות. היא תדע בכמה היא תוכל להשכיר את הדירה ומי יהיה קהל השוכרים הפוטנציאלי שלה, עוד לפני שקנתה אותה. היא תדע מה יהיה הטווח הריאלי של התשואה השנתית על ההשכרה, על מנת שתוכל להתכוונן מול גובה ההחזר החודשי לבנק למשכנתאות. בשורה תחתונה, חני תדע לתכנן את ההיבט הפיננסי של העסקה.

איזה סוג של קורס השקעות נדל"ן אונליין לבחור?

קורס השקעות נדל"ן אונליין ראוי ומועיל אמור להכיל בתוכו מספר רב של אלמנטים, כאשר הדבר החשוב ביותר זה שהוא יהיה מעשי ולא תיאורטי. קורס נדל"ן מומלץ הוא קורס אשר בנוסף לשיעורי הקורס יכלול גם מאמרים משלימים במגוון נושאי נדל"ן וכן שיכלול גם סרטוני וידאו עדכניים שצולמו במקומות רבים בארץ. כאשר חני החליטה על לימודי השקעות בנדל"ן, היא רצתה בשלב הראשון לשבת בבית שלה ולראות הסברים על אופציות ההשקעה במקומות שונים בארץ. לכן היא בחרה לרכוש קורס השקעות נדל"ן אינטרנטי אשר הציע לה בנוסף לשיעורי הקורס, גם מאות סרטוני וידאו אשר צולמו בעשרות אזורי השקעה פוטנציאליים. בנוסף חני קיבלה גם גישה למאמרי נדל"ן מקוריים ועדכניים במסגרת התשלום לקורס הנדל"ן.

לאחר חודשיים אינטנסיביים בשטח ולאחר סינון מדויק של דירות פוטנציאליות להשקעה, חני התמקדה בשתי דירות 3 חדרים בגדלים דומים ובמחירים מבוקשים דומים. דירה אחת הוצגה לה על ידי מתווך ודירה אחת על ידי המוכרים עצמם. הבעלים של הדירה הראשונה היה משקיע שרכש את הדירה שמונה שנים קודם לכן. המוכרים הפרטיים של הדירה רצו למכור אותה מכיוון שכבר היתה קטנה להם. המשפחה שלהם התרחבה והם רצו לעבור מדירת 3 חדרים לדירת 4 חדרים. חני זכרה מקורס ההשקעות בנדל"ן שעליה לנהל מו"מ בהתבסס על המידע שיש לה על המוכרים. שני המוכרים רצו למכור – המשקיע היה אדם מבוגר שכבר התעייף מלנהל מרחוק את השכרת הדירה ואילו המשפחה כבר רכשה דירה אחרת יותר גדולה והיתה חייבת לשלם את התשלום הבא לאנשים שמהם רכשה את הדירה.

בסופו של התהליך ובעזרת הידע הרב שחני קיבלה מקורס הנדל"ן, חני רכשה את הדירה של המשקיע המבוגר בהנחה משמעותית. אותו משקיע כבר עשה את הרווח שלו מעליית שווי הדירה במהלך השנים, לכן חני יכלה לקבל ממנו הנחה יותר גדולה מאשר מהמשפחה שהיתה זקוקה לכל שקל על מנת לרכוש לעצמה דירת מגורים יותר יקרה. בלימודי השקעות הנדל"ן חני למדה איך לקרוא נסח טאבו ואיך לנתח ממנו נתונים, אשר עזרו לה בניהול המו"מ. חני גם למדה בקורס הנדל"ן איך לחשב את כל עלויות העסקה, כך שלא היו לה הפתעות לרעה. לימודי הנדל"ן הכשירו את חני להפוך למשקיעת נדל"ן מתחילה מקצועית. כאשר אביבית, חברת ילדות טובה של חני, שמעה על עסקת הנדל"ן המוצלחת של חני, היא ביקשה ממנה טיפים וחני המליצה לחברה בחום על קורס הנדל"ן האינטרנטי שרכשה. לאחר כחודשיים אביבית צלצלה לחני להודות לה ואמרה לה שהיא לא מאמינה שיש בקורס הנדל"ן הזה כל כך הרבה חומר מעשי מועיל, למרות מחירי הסמלי. לאחר שלושה וחצי חודשים גם אביבית רכשה דירת השקעה. זה הסיפור על קורס השקעות נדל"ן אונליין אחד שהוביל את שתי החברות להפוך למשקיעות נדל"ן שבעות רצון.

דירה להשקעה דרך מתווך

דירה להשקעה דרך מתווך   כאשר אנו מתייחסים להיבט של דירה למכירה להשקעה דרך מתווך, עלינו ללמוד מהתהליך שאותו עברה רינת. רינת סיימה את קורס

קרא עוד »

איך לקנות נדל"ן בלי כסף?

איך לקנות נדל"ן בלי כסף?   כאשר אנו מעלים את הנושא של איך לקנות נדל"ן בלי כסף, עלינו להסתכל אחורנית על 3 סוגי משקיעים: אלה

קרא עוד »

נושאי הלימוד בשיעורי הקורס

לחצו על מספר השיעור לקריאה על נושאי השיעור:

✓ 30 שיעורים פרקטיים הניתנים להדפסה

✓ מנוי למאות סרטונים מרחבי הארץ

✓ גישה לעשרות מאמרים מעולם הנדל"ן