לימודי השקעות נדל"ן

הבסיס לכל עסקת נדל"ן

לימודי השקעות נדל"ן יובילו אתכם לדרכים יצירתיות לרכישת דירה להשקעה.

קורס השקעות נדל"ן מהבית 

מדובר על תהליך מסודר, עם יעדים ותוכנית ברורה שניתנת ללמידה. בהתחלה לומדים דרך המחשב והסמארטפון את בסיס הידע, לאחר מכן מגדירים לוחות זמנים לעבודת השטח ובסוף מתמקדים בדירה אחת ורוכשים אותה.

לימודי השקעות נדל"ן – הבסיס לכל עסקת נדל"ן

לימודי השקעות נדל"ן יובילו אתכם לדרכים יצירתיות לרכישת דירה להשקעה. בקורס ההשקעות בנדל"ן תלמדו היכן לקנות דירה בישראל וכיצד מישהו ימכור לכם דירה טובה במחיר טוב.

קורס נדל"ן איכותי יסביר לכם את הכללים לבחינת פוטנציאל לעליית ערך בדירות להשקעה ומתי כדאי להחזיק בדירה לטווח קצר ומתי לטווח ארוך.

כאשר אתם נרשמים ומיישמים את חומר הלימוד בקורס נדל"ן אונליין, מהמחשב ומהסלולר שלכם בזמן ובמקום הנוח לכם, אתם הופכים מאנשים שחוששים לצאת לשטח לאתר דירות השקעה באזור לא מוכר לאנשים שנלהבים לצאת לשטח עם ביטחון לדעת מה לחפש.

 

שיראל נרשמה ללימודי השקעות נדל"ן מכיוון שהם מנגישים עבורכם ידע קריטי, על מנת למנוע מכם לעשות טעויות של משקיעים פזיזים שלא קוראים נכון את השוק. בקורס הנדל"ן שיראל קיבלה הרבה ידע והעבירה אותו לאחיה בזמן שהם נסעו יחד לראות דירות. אחיה עבד במשרה מלאה כמהנדס והיה נשוי עם תינוקת ואילו שיראל היתה רווקה ויותר פנויה מבחינת הזמן. שיראל בת ה 33 עבדה שנים רבות בחו"ל, בעיקר במכירת מוצרי קוסמטיקה בעגלות ובקניונים בארה"ב. קורס הנדל"ן הדיגיטלי היה ממוקד וענייני וזה מה ששיראל אהבה בו. היא חיפשה קורס נדל"ן אינטרנטי שבאמצעותו תוכל ללמוד בצורה מעשית כמה שיותר מהר.

סוגי עסקאות בלימודי השקעות נדל"ן

לימודי השקעות נדל"ן יסבירו לכם את ההיבטים השונים של עסקאות מניב ואקזיט. בעסקת מניב המטרה היא לרכוש דירה ולהשכיר אותה לטווח בינוני-ארוך, בעוד שבעסקת אקזיט בנדל"ן המטרה היא לרכוש את הדירה מתחת למחיר השוק, להשביח אותה בעזרת שיפוץ חכם ולמכור אותה ברווח מהיר, תוך התחשבות בשיקולי מיסוי למיקסום הרווח.

לשיראל ואחיה היה הון משותף של 640,000 ₪ ויחד עם עזרה מההורים התקציב שלהם עמד על 950,000 ₪. לאחר מכירת דירת הפליפ (אקזיט) הם תכננו להחזיר להוריהם את ההלוואה, להוסיף לתקציב שלהם את הרווח ולרכוש דירה להשכרה מניבה עם משכנתא קטנה.

 

שיראל ואחיה החליטו לבצע יחדיו עסקת אקזיט. התוכנית שלהם היתה לרכוש דירה מוזנחת וישנה במחיר נמוך, לשפץ אותה, להשכיר אותה לשנה (מתום השיפוץ) ולמכור אותה לאחר 18 חודשים בפטור ממס שבח על הרווח. השלב הבא בתוכנית שלהם הוא להשתמש בהון המוגדל לרכישת דירה להשכרה לטווח של כ 10 שנים, אשר תהנה מעליית ערך משמעותית בעקבות התפתחויות שיהיו באזור הרכישה.

לכן, בעסקת האקזיט היה פחות חשוב להם היכן תהיה הדירה ויותר חשוב שזאת תהיה דירה שניתן יהיה להשביח אותה בעזרת שיפוץ חכם. בעסקת אקזיט מה שחשוב לכם כמשקיעי נדל"ן, זה להבין למי תוכלו למכור את הדירה ולהתאים את השיפוץ לקהל הקונים הנכון. למשל, אם באזור יש משפחות צעירות אז השיפוץ יהיה כזה שהדירה תכיל כמה שיותר חדרי שינה.

 

אחד הדברים החשובים בלימודי השקעות נדל"ן זה להחדיר במשקיעי הנדל"ן המתחילים חשיבה של חזון. מבחינת עסקאות מניב, כלומר רכישה למטרת השכרה לכמה שנים לפחות, תקנו היום דירה במקום שבעתיד יתפתח, גם אם בשנים הראשונות האזור ייראה פחות טוב. תהיו אלה שבעתיד יגידו עליהם שהם היו חכמים וידעו היכן לקנות. תסתכלו במשקפת של הטווח הארוך – חפשו היכן בעתיד יהיו הרכבות והכבישים שאינם קיימים היום. שימו על המאזניים את הסיכון מול הסיכוי, על מנת להגדיל את ההון שלכם בראייה קדימה לעבר העתיד הרחוק.

 

כיצד לימודי השקעות נדל"ן יניבו לכם עסקה מצוינת?

קורס הנדל"ן האינטרנטי לימד את שיראל שיטה לאיתור דירות שאינן נמצאות בשוק. אמנם השיטה דרשה עבודת שטח, אבל זה היה אתגר עבור שיראל. בסופו של דבר זה השתלם ושיראל ואחיה רכשו דירה מאדם מבוגר שעבר לגור בבית אבות. היה מדובר על דירת 80 מ"ר בת חמישים שנים, שמעולם לא שופצה.

הדירה היתה ממוקמת בעיר חדרה במיקום נגיש, שהתאים למי שלא רצה להניע את המכונית כדי להגיע לסופרמרקט או לקנות פלאפל. הדירה היתה בקומה שלישית מתוך ארבע קומות, בבניין בלי מעלית. בקורס הנדל"ן שיראל למדה שעליה להתאים את הדירה לקהל הקונים ואכן קומה שלישית לא הרתיע את הזוג שקנה את הדירה. מה שהיה חשוב להם זה המיקום הנגיש של הבניין, מכיוון שהם לא רצו לגור בשכונות החדשות המרוחקות של העיר, הדורשות להחזיק שתי מכוניות.

 

בקורס הנדל"ן הדיגיטלי שיראל למדה כיצד לקרוא נסח טאבו ולהשתמש בו בניהול מו"מ רווחי, איך לחשב את כל ההוצאות הנלוות שיש בעסקאות נדל"ן, מה אפשרויות המימון בעסקת מניב ובעסקת אקזיט, מהם היבטי המיסוי בתהליך עסקת נדל"ן מהקנייה ועד למכירה. כמו כן, שיראל קיבלה טיפים חשובים כיצד לנהל בצורה חכמה את המו"מ בתהליך רכישת דירת ההשקעה. השילוב של כל מרכיבי הידע העניק לשיראל את הביטחון לבצע עסקת נדל"ן טובה.

מאגר מאמרי נדל"ן בחינם

האם מחירי הדירות ימשיכו לעלות?

האם מחירי הדירות ימשיכו לעלות?   משקיעי נדל"ן מביטים על עליות המחירים בשוק המגורים בשנים האחרונות ושואלים את עצמם האם מחירי הדירות ימשיכו לעלות. משקיעי

קרא עוד »
מאגר מאמרי נדל"ן בחינם

למה לקנות דירת השקעה בישראל?

למה לקנות דירת השקעה בישראל? בכל יום אנשים שואלים את עצמם למה לקנות דירת השקעה בישראל, בהתחשב בכך שמחירי הדירות נחשבים "לגבוהים". אנחנו אוהבים עובדות

קרא עוד »
מאגר מאמרי נדל"ן בחינם

איפה לקנות דירה להשקעה ב 2021?

איפה לקנות דירה להשקעה ב 2021?   משקיעים רבים שואלים את עצמם איפה לקנות דירה להשקעה ב 2021. יש בארץ עשרות מקומות בהם משקיעים קונים

קרא עוד »
מאגר מאמרי נדל"ן בחינם

האם כדאי לקנות דירה בלוד?

כיום עדיין ניתן למצוא במרכז הארץ דירות במחיר שמתחת ל 1,000,000 ₪. משקיעים רבים מתלבטים האם כדאי לקנות דירה בלוד? הבעיה היא שהם לא מכירים

קרא עוד »

נושאי הלימוד בשיעורי הקורס

לחצו על מספר השיעור לקריאה על נושאי השיעור:

מה אומרים עלינו👇

מיכל סינגר
מיכל סינגר
קרא עוד
חבילת נדל"ן מועילה ופרקטית, ממליצה לכל אחד שמעוניין ללמוד את הבסיס של עולם הנדל"ן במחיר הוגן 👌🏆🥇
נטע מנגיסטו
נטע מנגיסטו
קרא עוד
קורס מועלי פרקטי, ממליצה לכול אחד שמעוניין ללמוד את עולם הנדל"ן 👌👌
יפעת שרון
יפעת שרון
קרא עוד
הקורס מלמד ועוזר ונתן לי ידע רב בתחום הנדלן. הכל מוסבר בצורה ברורה ועניינית. ממליצה מאד.
סיון כחלון
סיון כחלון
קרא עוד
הקורס ברמה גבוהה ליווי אישי ומקסים ממליצה בחום!
סתיו בירון
סתיו בירון
קרא עוד
שירות מקצועי ויחס אישי וצמוד!🙌🏻🙌🏻
לב אברמוב
לב אברמוב
קרא עוד
רכשתי את החבילה בהמלצת חבר.אחלה תוכן,עינייני ושימושי למשקיע כמוני בתחילת דרכי.
רוני קבליס
רוני קבליס
קרא עוד
מקצועיות אמינות רצינות זה סוד העניין יישר כח🙏🙏🙏
הקודם
הבא

מה מיוחד בקורס שלנו?

על מנת להשקיע בנדל"ן בבטחון צריך לשלוט במספר נושאים שונים במקביל

הקורס משלב מגוון כלי חשיבה והיבטים מעשיים בכל שיעור,
לצורך ניתוח ממוקד, מהיר ומדויק של כדאיות רכישת הנכס. מטרת הקורס להעניק לכם הבנה וביטחון לבצע עסקה מוצלחת.

דאגנו "לערבב" מספר נושאים בכל שיעור, המועברים אליכם בדרך אישית ואנושית, על מנת להכשיר אתכם ולהעניק לכם כלים לביצוע עסקת נדל"ן ראויה.